Bitcoin Balinaları Yeniden Ortaya Çıkıyor: Bu Ne Anlama Geliyor?
Ana Sayfa Bitcoin Bitcoin Balinaları Yeniden Ortaya Çıkıyor: Bu Ne Anlama Geliyor?
Bitcoin - 17/08/2020

Bitcoin Balinaları Yeniden Ortaya Çıkıyor: Bu Ne Anlama Geliyor?

Bitcoin balinaları yine kümelenmeye başladı.

Bitcoin fiyatı 2020https://crypto-turkey.com/coinmarketlistesi/BTC/bitcoin yılında bir türlü 12.000 dolar seviyesinin üstüne çıkamasa da son haftalarda özellikle Bitcoin balinalarında ciddi bir hareketlenme olduğu görülüyor.

Bİtcoin balinalarının özellikle 9.000 dolar seviyesinden 12.000 dolar seviyesine kadar alım yaptıkları ve piyasayı bu seviyede tuttukları ifade edilmekte.

Bitcoin 9.000 Dolardan Beri Ralli Sürecinde Önde gelen kripto para ve blockchain analistlerinden David Puell de konu hakkında yaptığı açıklamada ağdaki işlem izlerinin balinalara işaret ettiğini ve yükselişin kaçınılmaz olduğunu vurguladı.

Puell, 9.000 dolardan alım yapanların şu an ciddi kara geçtiğini ve balinaların 12.000 dolarda durmayacaklarını düşünüyor. Puell’e göre yakında balinaların yaptıkları alımların artması ile beraber fiyatın 14.000 dolara kadar çıktığını göreceğiz.

Fiyatın çok sert bir çıkış yaşayacağını ve balinaların beraber alım yapacağını belirten analist, bunu birçok bireysel yatırımcının kaçıracağını düşünüyor.

Puell, altta görülen grafikte de Bitcoin‘in fiyat döngülerini vurgulayarak, aslında bunun bilindik bir yapı haline geldiğini ve grafiğe göre de yükselişin an meselesi olduğunu ifade etti.

Gerçekten de grafiğe bakıldığında balinaların alım yaptıkları yeşil noktalar ile satış yaptıkları kırmızı noktaların hep belirli bir düzende gittiği görülüyor.

Ünlü analist Byzantine General’in Bitcoin tahmini de yakında 13.000 doların görüleceğine işaret ediyordu. Analistlerin tahminlerinin artması ve balinaların görülmesi, gerçekten de BTC hareketinin habercisi olabilir.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…