Binance CEO’sundan Bitcoin Açıklaması: Fiyat Yükselecek Mi?
Ana Sayfa Bitcoin Bitcoin 9.700 Dolar Seviyesini Geçti: BTC’nin Şimdiki Hedefi Ne?
Bitcoin - 26/07/2020

Bitcoin 9.700 Dolar Seviyesini Geçti: BTC’nin Şimdiki Hedefi Ne?

Bitcoin fiyatını yorumlayan analist, umutları kıran bir açıklama yaptı.

Lider kripto para birimi Bitcoin aylardır süren ve yatırımcıları tam anlamıyla sıkan durgunluk döneminden sonra yeniden ciddi fiyat yükselişleri yaşadığı volatil döneme girdi.

Bitcoin’in geçtiğimiz haftanın sonlarına doğru bir anda 9.500 dolar üstüne çıktığı görüldü. Hafta sonu ise BTC/USD işlem çifti bazı borsalarda 9.700 doların üstüne çıkacak kadar yükselmeyi başardı.

Aslında Bitcoin bu hareketi ile haftalardan sonra ilk defa 9.700 dolardaki direnci kırdı. Tek bir hafta içerisinde %5 artış yakalayan Bitcoin’in bundan sonraki hedefi ise tam olarak bilinmiyor. Birçok kripto para analistinin ortak görüşü ise BTC’nin tam olarak pivot noktada yer aldığı gibi gözüküyor. Bitcoin Yükselişini Sürdürebilecek Mi?

Önde gelen kripto para analistlerinden TraderKoz konu hakkında yaptığı açıklamada 9.700 doların devamında 10.400 doların geleceğini belirtmişti. Analist, bu seviyenin öncesinde çok sevinmeye gerek olmadığını belirtse de bunun devamında yükselişin net bir şekilde başlayacağını ima etti.

Buna karşın Bitcoin fiyatının 9.400 dolar seviyesinin altına inmesi ise taze olan bu yükseliş heyecanını tam olarak bitirebilir.

Bunun sahte bir yükseliş olduğunu düşündüğünü belirten analist, Bitcoin fiyatının yeniden 8.000 dolara inmesini de bekliyor.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin (BTC) ATM’lerinden Yeni Rekor: 10.000 Görüldü

Bitcoin ATM’lerinin sayısı durmadan artıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin’in baş…