Binance’ten Mobil Uygulama Kullanıcılarına İyi Haber
Ana Sayfa Kripto Para Borsa Haberleri Binance’ten Mobil Uygulama Kullanıcılarına İyi Haber
Borsa Haberleri - 13/04/2020

Binance’ten Mobil Uygulama Kullanıcılarına İyi Haber

Binance opsiyon yatırımcılarına müjdeyi verdi.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, sonunda mobil uygulama kullanıcıları için de Bitcoin (BTC) opsiyon alım satım işlemlerini kullanıma açtığını belirtti. Aslında bundan yaklaşık iki hafta önce basına sızan haberlerde Bitcoin opsiyon işlemlerinin 13 Nisan sabahında mobil kullanıcılar için de hizmete açılacağı belirtilmişti ancak Binance konu hakkında bir doğrulamada bulunmadı. The Block tarafından aktarılan ve bugün itibariyle doğrulanan haber ise Binance için ciddi bir gelişme anlamına geliyor.

Binance Opsiyon İşlemlerini Mobil Kullanıma Açtı Opsiyon alım satım işlemleri belirli bir fiyat üzerinden alış veya satış opsiyonu verilebilmesini sağlıyor. Binance de Avrupa türev modelinin aksine Amerika türev modelini kullanıcılarına sunuyor. Binance kripto para borsasının BTC/USDT opsiyon sözleşmesi için kullanıcıların ilk olarak spot cüzdandan, vadeli işlem cüzdanına USDT göndermeleri gerekiyor. Bunu gönderirken de bir son kullanma tarihi belirleniyor ve bu 10 dakikadan 1 güne kadar uzatabiliyor. 300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz. Aslında daha önce Malta merkezli kripto para borsası OKEx benzer bir Bitcoin opsiyon ürünü piyasaya sürmüştü. 2019 yılının Aralık ayında sadece belirli bir grup yatırımcıya sunulan ürünün ilgi çekmesi ve başarılı olması, Binance kripto para borsasına da ilham vermiş gibi duruyor. Bunun yanı sıra birçok ek platformun da opsiyon ürününü piyasaya sürmesi, geçtiğimiz günlerde Bitcoin opsiyon işlemlerinin hacminin ciddi anlamda artmasını sağlamıştı.

Binance konu hakkında yayınladığı bildiride uygulamanın hem iOS hem de Android cihazları üzerinden kullanılabileceğini de belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…