Binance’in Hazırlaması Yıllar Alan Güncellemesi Bitti
Ana Sayfa Kripto Para Borsa Haberleri Binance’in Hazırlaması Yıllar Alan Güncellemesi Bitti
Borsa Haberleri - 28/06/2020

Binance’in Hazırlaması Yıllar Alan Güncellemesi Bitti

Binance CEO’su Changpeng Zhao, güncellemenin bittiğini açıkladı.

Toplam ticari hacme göre en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, beklenen büyük güncellemesini başarı ile tamamladığını açıkladı. Binance CEO’su Changpeng Zhao Twitter’dan yaptığı açıklamada güncellemenin başarı ile bitirildiğini ifade etti.

Binance bu güncelleme ile beraber spot alım satım sistemlerinde değişime gittiğini belirtti. Binance kullanıcıları artık emirleri iptal edebilecek ve para yatırma işlemlerini tamamlayabilecek.

Türkiye saati ile 20.30 itibariyle ise bütün işlemlerin yapılabileceği ve sistemin eski haline döneceği belirtildi. Changpeng Zhao bu güncelleme için borsanın tarihinde gerçekleştirdiği en büyük güncelleme odluğunu belirtti.

Binance’in 2 Yıllık Çalışması Bitti Ünlü girişimci ve kripto para borsası CEO’su spot alım satım için olan eşleşme motorunu yeni bir programlama dili ile değiştirdiklerini belirtti. Binance ekibinin bütün kodu sıfırdan yazdığı ve bunun için tamamen Binance geliştiricilerinin çalıştığı belirtildi.

Changpeng Zhao açıklamasının devamında bu güncellemeyi yapmak için tamı tamına 2 yıl çalıştıklarını ve “sıradaki dalga” yani boğa piyasası için hazır olduklarını ifade etti. Binance‘in daha önceki boğa dönemlerinde ciddi anlamda sorunlar yaşadığı biliniyor ve bu güncellemeye gerçekten ihtiyaç duyuluyordu.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin (BTC) ATM’lerinden Yeni Rekor: 10.000 Görüldü

Bitcoin ATM’lerinin sayısı durmadan artıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin’in baş…