Binance Türkiye’den Son Dakika Açıklaması!
Ana Sayfa Kripto Para Borsa Haberleri Binance Türkiye’den Son Dakika Açıklaması!
Borsa Haberleri - 07/03/2020

Binance Türkiye’den Son Dakika Açıklaması!

Binance, Akbank ile olan anlaşmasını noktaladı.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, Türkiye’ye girip Türk Lirası desteğini açıklamasından sonra bir türlü dertten ve sıkıntıdan kurtulamadı. Geçtiğimiz haftalarda çok fazla hem küresel hem de yerel sıkıntı yaşayan Binance, buna rağmen müjdeli bir haber vererek Akbank ile direkt entegrasyon kurduğunu açıklamıştı.

Binance Akbank Anlaşması İptal Binance ve Akbank arasındaki bu entegrasyon kullanıcıların direkt olarak Binance platformuna Türk Lirası gönderebilmelerini mümkün hale getirdi. Anlaşmanın sağlanmasının üzerinden 1 hafta bile geçmeden Akbank havale işlemlerinin durdurulması ise yatırımcıları adeta şaşkına çevirdi. Birçok kripto para yatırımcısı olayın ne olduğunu anlayamasa da Binance’den gelen açıklama bunun teknik bir sorun olduğunu belirtiyordu. Binance Türkiye’nin açıklamasının üzerinden 1 gün geçti ve sonunda gerçek ortaya çıktı. Binance  Türkiye tarafından kullanıcılara bir e-posta gönderildi ve Akbank anlaşmasının tamamen bittiği aktarıldı. Buna rağmen bir süre daha kullanıcıların para yatırma işlemi manüel olarak devam ettirilecek. 300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz. Söz konusu açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Banka transferi ile para çekme işlemleri, doğrudan banka kanalıyla para yatıran kullanıcılar için 13.03.2020 tarihine kadar devam edecektir. Süreç banka çalışma saatleri içerisinde ve manüel olarak ilerleyeceğinden, olası gecikmeler için şimdiden özür dileriz.”

Aslında birçok kullanıcı yaşanan son günlerdeki sıkıntılar yüzünden isyan etme noktasına kadar geldi ve son gelişme işleri daha kötü yapabilir.

Binance kullanmıyorum ancak takip ettiğim kadarıyla sorunlarınız bitmiyor.Umarım ani fiyat değişimlerinde bahane edilen olağanüstü bakımlar neticesinde zarar eden bir yatırımcınız sizi yaralamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin’in (BTC) Eylül’ün Geri Kalanında Nasıl Yol İzleyeceği Belli Oldu

Balinaların işlemleri Eylül’ün geri kalanının nasıl olacağını ve ağır direnç seviyelerini …