NFTPump
Binance Duyurdu: 2 Altcoin için Para Yatırma ve Çekme İşlemleri Askıya Alınacak
Binance Duyurdu: 2 Altcoin için Para Yatırma ve Çekme İşlemleri Askıya Alınacak

Binance Duyurdu: 2 Altcoin için Para Yatırma ve Çekme İşlemleri Askıya Alınacak

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün yaptığı duyuruda iki altcoin için ağ yükseltmesini destekleyeceğini ve yükseltme boyunca altcoin’ler için para yatırma ve çekme işlemlerinin askıya alınacağını belirtti.

13:40
5 Temmuz 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün yaptığı duyuruda Filecoin (FIL) ve Elrond (EGLD) için ağ yükseltmesini destekleyeceğini ve yükseltme boyunca altcoin’ler için para yatırma ve çekme işlemlerinin askıya alınacağını belirtti.

İçerik Rehberi

Binance’dan Ağ Yükseltmeleri için Tam DestekFilecoin ve Elrond Ağ Yükseltmeleri Binance’dan Ağ Yükseltmeleri için Tam Destek Binance, sabah saatlerinde yaptığı duyuruda, “Değerli Binance Kullanıcıları: Binance, Filecoin (FIL) ve Elrond (EGLD) ağ yükseltmelerini destekleyecektir. Filecoin (FIL) ağ yükseltmesi yaklaşık olarak 1.960.320 numaralı blokta, yaklaşık olarak 06/07/2022 günü TSİ 17.00’da gerçekleşecektir. FIL yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 06/07/2022 günü TSİ 16.00’dan itibaren askıya alınacaktır. Elrond (EGLD) ağ yükseltmesi, 706 numaralı blokta, yaklaşık olarak 06/07/2022 günü TSİ 18.00’de gerçekleşecektir. EGLD yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 06/07/2022 günü TSİ 17.00 itibarıyla askıya alınacaktır.” notu düşüldü. Kripto para borsası, Filecoin ve Elrond’ın ağ yükseltmesi boyunca FIL ve EGLD alım satımının yapılmaya devam edeceğinin ve hesaplarında FIL ve EGLD tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacağının altını çizdi. Ayrıca, yükseltmeleri tamamlanan ağların kararlı olduğunun tespit edilmesinin ardından FIL ve EGLD için yatırma ve çekme işlemlerinin yeniden başlatılacağı eklendi. Filecoin ve Elrond Ağ Yükseltmeleri Filecoin ekibi, Mart ayında birçok iyileştirmeyi beraberinde getiren v16 Skyr yükseltmesini duyurmuş, Haziran sonunda yükseltmenin Temmuz başında kullanıma sunulacağını açıklamıştı.  Öte yandan Elrond ekibi, yaklaşık bir hafta önce birçok hata düzeltmesini ve geliştirmeyi beraberinde getiren v1.3.31.0 yükseltmesinin çıktığını ve Temmuz başında yükseltmenin ağa uygulanacağını duyurmuştu. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!