sikayetkripto
Bitcoin (BTC) Balinaları Kar Satışına Başladı Mı? İşte Son Veriler!
Bitcoin (BTC) Balinaları Kar Satışına Başladı Mı? İşte Son Veriler!

Balinaların Yeni Gözdesi Bu Altcoin Oldu! Filecoin’i Geride Bıraktı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin’e (DOGE) olan desteğiyle bilinen Tesla CEO’su olan Elon Musk, uzun bir aradan sonra DOGE için bir paylaşım yaptı.

Elon Musk Noel tatili için paylaştığı fotoğrafta Dogecoin’in maskotu Shiba Inu (SHIB) cinsi bir köpek ve sırtında da DOGE logosu olan bir köpek bulunuyor.

Musk’ın paylaşımına olumlu tepki veren Dogecoin’de büyük bir yükseliş yaşandı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Elon Musk'tan Nihayet Yeni Dogecoin (DOGE) Paylaşımı Geldi! İşte DOGE'un Tepkisi

Bu yükselişi kısmen devam ettiren Dogecoin, Musk’ın paylaşımı sonrası balinalar arasında en çok işlem gören kripto para oldu.

Balinaların hareketlerini takip eden WhaleStats, Twitter’dan yaptığı paylaşımda Dogecoin’in, ilk 100 BSC balinası arasında en çok işlem gören ve en çok satın alınan kripto para olduğunu belirtti.

Musk’ın paylaşımı sonrasında büyük ilgi gören DOGE, son günlerde balinalar arasınad özellikle popüler olan Filecoin’i (FIL) geride bıraktı.

📰 JUST IN: $DOGE @dogecoin flipped $FIL for MOST TRADED token among top 100 #BSC whales

Check the top 100 whales here: https://t.co/0SYnjw0xQs

(and hodl $BBW to see data for the top 4000!)#DOGE #FIL #whalestats #babywhale #BBW pic.twitter.com/KPYGe8wiVM

— WhaleStats – the top 1000 BSC richlist (@WhaleStatsBSC) December 26, 2022

BSC balinalarının portföyüne baktığımızda balinaların elinde toplamda 96,55 milyon DOGE bulunuyor. Bu sayı toplam arzın %1’ini temsil ediyor. BNB balinalarının elindeki DOGE’lerin toplam değeri ise yaklaşık olarak 7,53 milyon dolar olarak karşımıza çıkıyor.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!