Artık Binance Coin’in de Bir Emoji’si Var
Ana Sayfa Kripto Para Borsa Haberleri Artık Binance Coin’in de Bir Emoji’si Var
Borsa Haberleri - 01/07/2020

Artık Binance Coin’in de Bir Emoji’si Var

Binance Coin’in emojisi artık Twitter’da kullanımda.

Kripto para borsası Binance’in kendi token’ı olan Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC) ve Crypto.com’dan sonra Twitter’da bir emoji hashtag’i alan üçüncü varlık oldu. Bu gelişme yine Twitter üzerinden borsanın CEO’su Changpeng Zhao tarafından açıklandı.

Zhao’nun Heyecanı Binance’in CEO’su bu konuda oldukça heyecanlanmış gibi görünüyor. Çünkü gelişmenin ardından paylaştığı bir gönderide Zhao, “Bence sadece burada oturup, insanların #BNB tweet’lerini tüm gün boyunca rastgele retweetleyebilirim.” ifadelerini kullandı.

Bunun yanında markalanmış hashtag’ler Twitter tarafından yüksek değerli markalara sunulan az bilinen bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında bahsi geçen durumun maliyeti tam olarak bilinmemekle birlikte Binance’in bunu yaklaşan doğum günü sebebiyle bir lansman amacıyla yapmış olabileceği düşünülüyor.

Konuyla ilgili ise Binance henüz bir açıklama yapmadı.Binance 3 Yaşına Giriyor Binance’in yaptığı açıklamalara göre borsa üçüncü yaşına girerken sınırlı üretim token’ı Binance NFT dağıtacak.

Konuyla ilgili yapılan açıklamalara göre kazanma şansı elde etmek isteyen kullanıcılar, Binance’in belirlediği bir resmi yarışma boyunca profil resmi yapmalı.

Binance’i Twitter, Facebook veya Instagram’da takip etmeli, #BinanceTurns3 etiketiyle sosyal medyada paylaşım yapmalı ve kazanılması halinde NFT’lerin gönderim bilgilerinin olduğu bir formu doldurmalı.

2017 yılındaki piyasaya sürülmesinden bu yana Binance dünyadaki en büyük kripto para borsalarından biri olmayı başardı. A

yrıca çalışan sayısındaki artışla da borsa bu durumu kanıtlamış oldu. Bunların yanında Binance CoinMarketCap’i satın almak gibi büyük adımlar da atarak sıkça adından söz ettirmeyi başarıyor.

Ancak borsa CEO’su kripto para piyasasında rekabetin çok büyük olduğunu ve bu rekabette yer alabilmek için çok çaba sarf ettiklerini dile getiriyor.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…