sikayetkripto
Aptos (APT) Fiyatı Son 24 Saatte Büyük Yükseliş Yaşadı: Kaynağı Ne?
Aptos (APT) Fiyatı Son 24 Saatte Büyük Yükseliş Yaşadı: Kaynağı Ne?

Aptos (APT) CEO’su APT İle İlgili Tartışmalara Son Noktayı Koydu: Geliştirici Ekip Ne Kadar APT Aldı?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz ay hayata geçirilen yeni katman 1 Blockchain Aptos’un (APT) CEO’su, topluluktan gelen eleştiri dalgasının ardından projenin adil token dağılımını savundu.

Aptos, APT tokenını Ekim ayında ilk ağ test kullanıcılarına sundu, ancak tokenların dağıtımıyla ilgili endişeler hemen ortaya çıktı. Ana katılımcılar, yatırımcılar ve Aptos Vakfı, çıkarılan 1 milyar tokenın neredeyse yarısını aldı.

Aptos (APT) CEO’su Mo Shaikh Yaptığı Açıklamada Token Dağıtımının Diğer Projelere Göre Çok Daha Adil Olduğunu Söyledi

Bu durum, yatırımcıların ve vakfın tokenlarını potansiyel olarak likide edebileceği ve bunun da olumsuz bir piyasa tepkisini tetikleyeceği endişelerine yol açtı.

Aptos CEO’su Mo Shaikh verdiği bir röportajda, “Tokenomiği tasarlarken amacımız, topluluğu adil bir şekilde temsil eden bir şey üretmekti,” dedi.

“Tokenomik dağılımımıza bakarsanız, yatırımcılar için tüm Blockchainler arasında en düşük dağılıma sahip olduğumuzu görürsünüz. Diğer projelere kıyasla bile gördüğümüz en adil projelerden biri Aptos,” diye ekledi.

En büyük altcoin olan Ethereum, arzının yalnızca %9.9’unu kurucu ekibe ve %9.9’unu da Ethereum Vakfı’na ayırmıştı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Aptos Başladığı Yere Geri Döndü, Cardano (ADA) Yatırımcıları Şaşırtabilir: APT ve ADA Analizi!

Geçmişte Diem Blockchain üzerinde çalışan eski Meta çalışanlarından oluşan Aptos, Mart ayında 200 milyon dolar topladı ve ardından Temmuz ayında FTX Ventures ve Jump Crypto gibi şirketlerin katılımıyla 150 milyon dolarlık Seri A turu gerçekleştirmişti.

Aptos tokenı (APT) bu yazının yazıldığı sıralarda 1 milyar dolardan biraz daha düşük bir piyasa değeriyle 7.39 dolardan işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!