Analistlere Göre ETH Sonunda Gözünü Yükseklere Dikti
Ana Sayfa Altcoin Analistlere Göre ETH Sonunda Gözünü Yükseklere Dikti
Ethereum - 18/04/2020

Analistlere Göre ETH Sonunda Gözünü Yükseklere Dikti

Analistlere göre hem temel hem teknik göstergeler ETH için artış sinyalleri veriyor…

Piyasa hacmi bakımından en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH) son fiyat hareketlerinin arkasından 170 dolar seviyesinde güçlü bir destek bulmuş gibi görünüyor. Ethereum’la beraber diğer altcoin’ler ve Bitcoin’de de yükseliş eğilimleri olduğu görülüyor. Son grafik hareketlerini yorumlayan analistler Ethereum’un şu anda uzun zamandır görülmeyen yükseliş sinyallerini verdiğini ve çok yüksek seviyelerin görülebileceğini ifade ediyor. Öte yandan analistlere göre sadece temel göstergeler değil aynı zamanda teknik göstergeler de ETH için yükseliş sinyalleri veriyor. Ethereum Grafik Ethereum, yazının yayına hazırlandığı sırada 173 dolar seviyesinden işlem görüyordu. Bu da 150 dolarlık düşük seviyelerden sonra güzel bir performans olarak değerlendiriliyor. Bununla birlikte ETH’un son zamanlarda performansının hem Bitcoin hem diğer altocin’lerden daha iyi olduğu bir sır değil. ETH’a olan kurumsal fon akışı da temel olarak kripto para biriminin güçlendiğine işaret ediyor. Bitmex’te bitcoin ve XRP ile 100 katına kadar kaldıraçlı işlemi %10 komisyon indirim avantajıyla bu linkten üye olarak yapabilirsiniz. Newsbtc’nin haberine göre, Loomdart isimli bir analist Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Ethereum’un 168 doların üzerinde bir süre daha kalmayı başarması halinde çok daha yüksek seviyelerin görülebileceğini dile getirdi. Analist konuyla ilgili açıklamalarında şu ifadeleri kullanıyor:

ETH günlük tablosu bana BTC günlük tablosundan çok daha hoş görünüyor. Desteğe karşı direnç arttı, 168 doların üzerinde birkaç günlük kapanmaya daha ihtiyaç duyuyor. Ancak bu durum iyi olmalı.

Boğalar ve Ethereum Dikkat edilmesi gereken bir faktör, Ethereum’un yakın zamanda orta vadede önemli ölçüde daha yüksek noktaların görülmesine izin verebilecek, yıllar içinde gördüğü en büyük boğa ıraksamalarından bazılarını oluşturması olarak karşımıza çıkıyor. Bu konuya değinen bir yatırımcı konuyla ilgili, “Neden hiç kimse ETH / USD konusunda son yıllarda gördüğümüz en büyük yükselişlerden biri hakkında konuşmuyor?” şeklinde ifadeler kullandı. Tanınmış bir analist olan HornHairs da geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda Ethereum’un 300 doları hedeflediğini dile getirmişti… Dolayısıyla analistlere göre, son derece yükselişteki ayrışmanın ve güçlü kısa vadeli piyasa yapısının birleşmesi, önümüzdeki günlerde ve haftalarda büyük bir yukarı yönlü hareketin olabileceğini düşündürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin’in (BTC) Eylül’ün Geri Kalanında Nasıl Yol İzleyeceği Belli Oldu

Balinaların işlemleri Eylül’ün geri kalanının nasıl olacağını ve ağır direnç seviyelerini …