Analist Bitcoin’in Nasıl 11.000 Dolara Çıkacağını Açıkladı
Ana Sayfa Bitcoin Analist Bitcoin’in Nasıl 11.000 Dolara Çıkacağını Açıkladı
Bitcoin - 24/06/2020

Analist Bitcoin’in Nasıl 11.000 Dolara Çıkacağını Açıkladı

Bitcoin’de beklenen hareket başlıyor mu?

Tanınan kripto para analistlerinden Josh Rager, yakın zamanda paylaştığı bir tweet’inde Bitcoin fiyatının nasıl bir senaryo karşısında 11.000 doların üstüne çıkacağını açıkladı.

Rager, lider kripto para biriminin geçtiğimiz haftalarda yaşadığı düşüşü başarılı bir şekilde tahmin etmişti. Bitcoin’in özellikle 10.000 dolar ve 10.500 dolar seviyelerinde ciddi dirençle karşı karşıya olduğunu ifade eden tecrübeli isim, bunun 11.000 dolar üstüne çıkması ile beraber beklenen boğa sezonunun geleceğini vurguladı.

2 günlük Bitcoin grafiğine baktığında durumun çok net olduğunu belirten Rager, 2 günlük grafiğe göre 10.000 doların üzerinde kapanış yapılması ile asıl rallinin başlayacağını vurguladı.

Bitcoin Boğalarının 11.000 Dolara Çıkış Yolu Rager tarafından paylaşılan ve aşağıda görülen grafikte gerçekten de 2 gün boyunca BTC boğalarının en çok zorlandığı noktanın 10.000 dolar olduğu görülüyor ve bunun kırılması yatırımcılar için yeni bir FOMO başlatabilir.

Aslında bunu belirten sadece Rager değil. Uzmanlar ve teknik analistler de Bitcoin’e yönelik boğa sinyallerinin adeta  her yerde olduğunu belirtmekte ve yakında BTC için sert bir yükseliş yaşandığına tanıklık edebiliriz.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…