Analist Bitcoin Yatırımcılarına Seslendi: Bu Son Haftanız
Ana Sayfa Bitcoin Analist Bitcoin Yatırımcılarına Seslendi: Bu Son Haftanız
Bitcoin - 10/08/2020

Analist Bitcoin Yatırımcılarına Seslendi: Bu Son Haftanız

Bitcoin bir daha 10.000 dolar altına inmeyecek mi?

2020 yılı kesinlikle kripto para yatırımcıları için oldukça yoğun geçti ve hala da bu tempo son sürat devam ediyor. İlk başta yıla hızlı başlayan Bitcoin 12 Mart tarihinde ise sert bir düşüş yaşamış ve yatırımcılar için her şeyin altüst olmasına yol açmıştı.

Bitcoin’in söz konusu düşüşünden sonra yeniden hızlı bir şekilde yükselmesi ve 12.000 dolara kadar çıkması, yatırımcılar için umutları yeniden yeşertse de fiyatın yakın zamanda sert bir düşüş yaşayacağını düşünenler hala bulunuyor.

Özellikle Bitcoin’in volatilitesinin böylesine hızlı bir şekilde yükseldiği şu günlerde hemen hemen her şey mümkün. Bitcoin Artık 10.000 Dolar Altına İnmeyecek Ünlü varlık yöneticisi ve analist Timothy Peterson ise konu hakkında yayınladığı tweet’inde Bitcoin’in bu fiyat yükselişinin artık son fırsat olduğunu belirtti.

Peterson Bitcoin yatırımcılarının son 1 haftalarının kaldığını ve bundan sonra fiyatın bir daha asla 10.000 doların altına inmeyeceğini vurguladı.

Peterson bunun %90 oranında bir ihtimale sahip olduğunu belirtse de piyasanın büyük bir kısmı aynı fikirde gibi gözüküyor.

Başka bir popüler analist de Bitcoin fiyatı hakkında benzer bir açıklamada bulunmuş ve yakında 12.000 doların üstüne çıkılacağını vurgulamıştı.

Bitcoin’in kısa sürede 12.000 doları kırması ise yeni bir boğa sezonunu tetikleyebilir.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin’in (BTC) Eylül’ün Geri Kalanında Nasıl Yol İzleyeceği Belli Oldu

Balinaların işlemleri Eylül’ün geri kalanının nasıl olacağını ve ağır direnç seviyelerini …