Analist Bitcoin İçin Kritik Seviyeyi Açıkladı
Ana Sayfa Bitcoin Analist Bitcoin İçin Kritik Seviyeyi Açıkladı
Bitcoin - 13/06/2020

Analist Bitcoin İçin Kritik Seviyeyi Açıkladı

Lider kripto para birimi Bitcoin, 8.700 doların üstünde kalmak zorunda.

Lider kripto para birimi Bitcoin geçtiğimiz bir iki haftalık süreçte adeta çok ince bir buz üzerinde gidip geldi ve fiyat 9.900 dolar ile 9.100 dolar arasında mekik dokudu. Buna rağmen 10.000 doların üstüne bir türlü kalıcı bir yükseliş elde edemeyen Bitcoin, ünlü bir kripto para analistine göre ise hala önemli bir yükseliş şansına sahip olabilir.

Bitcoin Kritik Direnç Üzerinde MarketScience isimli kripto para analiz firmasının önde gelen analistlerinden birisi, BTC 9.000 dolar seviyelerine kadar düşse de bunun hala aylık ve haftalık açılış fiyatlarından işlem gördüğünü ve bunun tehlike yaratmadığını belirtti. Lider kripto para birimi Bitcoin’in 8.700 dolar seviyesinin üstünde kaldıkça yükseliş şansını kaybetmeyeceğini ifade eden tecrübeli analist BitDealer, Bitcoin’in boğa döneminin devam edebileceğini düşündüğünü belirtti.

Buna rağmen eğer 8.700 dolar seviyesi kırılırsa Bitcoin’de uzun süre devam edecek bir ayı piyasasının başlayabileceğini ifade eden analist, yatırımcıları uyardı.

Bitcoin’in şu an için 2019 yılında 14.000 dolara çıkmasından sonraki düşüş trendinin içerisinde olduğunu belirten analist, bunun oldukça tehlikeli bir trend olduğunu vurguladı. Bitcoin eğer 8.700 doların altına inerse analiste göre sıradaki seviye 7.000 dolar ve buradan önemli psikolojik destek 6.000 dolara kadar düzeltme yaşanabilir.

Bitcoin’in JP Morgan gibi kurumsal bir firma tarafından da kabul edildiğini düşünecek olursak, önümüzdeki günlerde yükseliş daha da şiddetli bir şekilde devam edebilir ve yeni bir rekor bile görülebilir.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…