Analist Bitcoin Fiyatında Asıl Hareketin Başlayacağı Tarihi Açıkladı
Ana Sayfa Bitcoin Analist Bitcoin Fiyatında Asıl Hareketin Başlayacağı Tarihi Açıkladı
Bitcoin - 23/06/2020

Analist Bitcoin Fiyatında Asıl Hareketin Başlayacağı Tarihi Açıkladı

Bitcoin fiyatındaki bu durgunluk ne zaman bitecek?

Bitcoin 9.800 dolar seviyelerinden başlayan düzeltme döneminin devamında 9.300 dolara kadar geriledi. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle hafif bir hareketlilik yaşayan BTC yeniden 9.450 dolar seviyelerine kadar çıktı.

Önde gelen bir kripto para analisti Bitcoin fiyatının 7.000 dolara kadar düşeceğini ifade ederken, Michael van de Poppe bunun tam tersinin mümkün olduğunu düşünüyor.

Popüler analist yayınladığı güncel YouTube videosunda Bitcoin’in önümüzdeki günlerde yeniden 10.000 dolar direncinin üstüne çıkabileceğini ve yükselişin başlayabileceğini ifade etti.

Tabi ki bunun için içerisinde bulunduğumuz düzeltme döneminden kurtulmak gerektiğini ifade eden analist, bunun nasıl ve hangi seviye ile mümkün olduğunu da açıkladı. Bitcoin Fiyatındaki Belirsizlik Ne Zaman Bitecek? Kripto para piyasasının 1 Temmuz tarihinden önce sert hareketler yaşamayacağını düşünen analist, Bitcoin’in önce 9.590 dolar seviyesine yükselmesi gerektiğini vurguladı.

Poppe, videosunun devamında buradaki kritik direncin kırılması durumunda BTC fiyatının 10.000 dolar seviyesine kadar devam edebileceğini ifade etti.

Kripto para sektörünün tanınan başka bir ismi Hedgeye yatırım araştırma şirketinin CEO’su Keith McCulough ise Bitcoin‘in 9.400 dolar seviyesine ulaştığı andan itibaren yükseliş trendinin içerisinde yer almaya başladığını ifade etti.

Aslında BTC fiyatının bu seviyelerde gezinmesi, finans dünyasının ünlü isimlerinin Bitcoin alımlarını arttırmakta. Bu da BTC’nin yakın zamanda rekor yükseliş elde etmesini sağlayabilir.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…