Analist Açıkladı: Bitcoin Alma Zamanı Geldi Mi?
Ana Sayfa Bitcoin Analist Açıkladı: Bitcoin Alma Zamanı Geldi Mi?
Bitcoin - 29/03/2020

Analist Açıkladı: Bitcoin Alma Zamanı Geldi Mi?

Bitcoin’in (BTC) düşüşü aslında fırsat mı?

Bitcoin (BTC) Koronavirüs salgını esnasında ciddi bir fiyat gerilemesi yaşadı. Buna rağmen lider kripto para biriminin S&P 500 Endeksinden çok daha az volatil olduğu ortaya çıktı. Bu da Peter Schiff veya Jamie Dimon gibi önde gelen Bitcoin eleştirmenlerinin sık sık başvurdukları “volatilite” yolunun kapanmasına yol açtı.

Bitcoin’in 30 günlük ortalama volatilitesi %138 seviyesindeyken, S&P 500’ün volatilitesinin %200’lere çıkması BTC için kesin bir zafer olarak yorumlanıyor. Bitcoin Fırsat Yaratıyor Bitcoin’in yaşadığı fiyat düşüşü bu ve buna benzer birçok olumlu sebepten dolayı bir kripto para analistine göre alım fırsatı olarak değerlendiriliyor. MMCrypto isimli analist, şu sıralar Bitcoin almak için en doğru zamanda olduğumuzun altını çizdi. Analiste göre Bitcoin altyapısı ciddi bir gelişme kaydetti, hash rate 2017 yılından bu yana rekor düzeyde arttı ve madencilerin sayısı ile nitelikleri de arttı. 300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz. MMCrpyto’nun değindiği bir başka nokta ise geleneksel finans sisteminin hatalarının daha fazla göz önüne çıkması oldu. Kripto para analistine göre sınırsız para basılması birçok yatırımcının geleneksel finans sistemine olan güvenlerinin kaybolmasına sebep oldu.

Bitcoin dün akşam saatlerinde dakikalar içerisinde %8 ve üzerinde düşüş yaşasa da, BTC fiyatı hakkındaki yorumlar yükselişin geleceğine odaklanmış durumda. Analist de yukarıdaki videosunda benzer bir görüş ifade ederek yatırımcıların bu fırsatı kaçırmamaları gerektiğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…