Aktif Bitcoin Adresleri Sayısında Yeni Bir Rekor Kırıldı
Ana Sayfa Bitcoin Aktif Bitcoin Adresleri Sayısında Yeni Bir Rekor Kırıldı
Bitcoin - 09/05/2020

Aktif Bitcoin Adresleri Sayısında Yeni Bir Rekor Kırıldı

boğa piyasasınınBitcoin cüzdanı kullanıcılarının sayısında önemli artış.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyat konusunda elde ettiği avantajını şimdi ağa yaymaya başladı ve her geçen gün yeni bir olumlu haber geliyor. 10.000 dolar direncini kırmayı başaran BTC, geçtiğimiz gün yeni bir rekor kırarak 24 saat içerisinde 1 milyon aktif cüzdan adresine ulaştı. Bu gelişmenin en son 26 Haziran 2019 tarihinde yani BTC fiyatının 14.000 dolara ilerlediği tarihlerde görüldüğü biliniyor ve BTC ’nin aktif cüzdan adresleri konusunda tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkması kesinlikle ağın geliştiğinin önemli bir kanıtı. Bitcoin ’den Yeni Rekor Misha Lederman konu hakkında yayınladığı gönderide daha önceki aktif cüzdan adreslerinin grafiğini de paylaştı ve bu rekorun aslında ne kadar önemli olduğunu gözler önüne koydu.

En son görülen boğa piyasasının tam dip noktasında görülen bu gelişme, fiyatın yeni 10.000 doları kırdığı tarihlerde yeniden görülerek aslında bu seferki yükselişin daha güçlü olabileceğinin sinyallerini verdi. 300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz. Lederman ’ın alttaki tweet ’ine yorum atan bazı kullanıcılar da henüz yılın rekoru gelmeden görülen bu sinyalin büyük öneme sahip olduğunu belirttiler.

Aktif Bitcoin cüzdanlarının sayısında görülen bu artış aslında bireysel yatırımcıların BTC ’ye olan ilgisini ortaya koyuyor. BTC ’nin 10.000 doların üstüne çıkması daha önce piyasa ile ilgisi olmayan kişilerin de buraya akın etmesini sağladı.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…