42.000 Bitcoin’i 0,18 Dolara Sattılar!
Ana Sayfa COINTURK 42.000 Bitcoin’i 0,18 Dolara Sattılar!
COINTURK - Kripto Para - 07/04/2020

42.000 Bitcoin’i 0,18 Dolara Sattılar!

Coinbase Pro’daki işlem herkesi şok etti.

Söz konusu işlemin tam olarak gerçekleşip gerçekleşmediği tam olarak belli olmasa da Coinbase Pro kripto para borsasında 42.000 Bitcoin‘in (BTC) 0,18 dolardan satıldığını gösteren devasa bir mum görüldü.

Kripto para yatırımcıları Coinbase Pro kripto para borsasındaki BTC/USD işlem çiftinin grafiğinde oldukça sıra dışı bir hareket tespit ettiler. 42.000 adete yakın Bitcoin’in 0,18 dolara satılması ise birçok yatırımcıyı şoke etti ancak bu basit bir hata da olabilir.

Borsaların Problemleri Sürüyor

BTC/USD grafiğindeki emir defterine bakıldığında 42.000 Bitcoin’in toplamda sadece 0,18 dolara satıldığı görülüyor. Ancak bunun bir hata olması ve emrin gerçekleşmemiş olması umuluyor.

300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz.

Kripto para analisti Captain Scio tarafından paylaşılan ekran görüntüsünde de söz konusu işlem net bir şekilde görülebiliyor. Hem emir defterinde hem de mum grafiğinde 42.000 adet Bitcoin’lik dev işlem gayet net. Uzmanlara göre ise bu Coinbase ile ilgili bir sorun veya sistemin aşırı yoğunlaşmasından kaynaklı bir problem olabilir.

Bu aslında bir kullanıcı arayüzü hatası da olabilir ve böyle bir işlem hiç gerçekleşmemiş bile olabilir. Aslında kripto para borsalarında daha önce benzer sorunlar da görülmüştü. Chainlink fiyatı Binance üzerinde sıfırı görürken, Kraken borsasında ise Ethereum ile ilgili böyle flaş düşüşler yaşanmıştı.

Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatı ise bu esnada yükselişini sürdürerek piyasaya tam ters bir tepki veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…