2 Milyon Dolarlık Ethereum, Madencilere Dağıtılacak
Ana Sayfa COINTURK 2 Milyon Dolarlık Ethereum, Madencilere Dağıtılacak
Madencilik - 16/06/2020

2 Milyon Dolarlık Ethereum, Madencilere Dağıtılacak

Ethermine, 2,6 milyon dolarlık ETH işlem ücretini bölüştürecek.

Ethereum ağı geçtiğimiz hafta oldukça hareketli geçti ve toplamda 5 milyon doların üzerinde değere sahip üç ayrı işlem gerçekleştirildi. İki işlemin 2,5 milyon dolarlık olması bunların bütün kripto para topluluğunun gündeminde yer edinmesini sağladı. İşlemlerin sırrı ilk başta çözülemese de daha sonra bunların bir şantaja dayalı olabileceği teorisi ortaya atıldı. Vitalik Buterin konu hakkında yaptığı açıklamada saldırganların bir kripto para borsasının çoklu imzaya sahip ana cüzdanının bir özel anahtarını ele geçirmiş olabileceğini ve bu sayede asıl fonlara dokunamasa da yüklü işlem ücretleri ile şantaj yapıyor olabileceğini ifade etti.

Milyonlarca Dolarlık ETH İşlem Ücreti Dağıtılacak Devasa işlem ücretine sahip transferlerden birisi SparkPool madencilik havuzu tarafından bulunmuştu. Diğeri ise Ethermine isimli madencilik havuzuna denk geldi. Madencilik havuzu fonların iadesi için 4 gün beklese de herhangi bir talep gelmemesi üzerine bunu ağa dağıtacağını açıkladı.

Avusturya merkezli blockchain şirketi Bitfly, bu bağlamda devreye girdi ve 2,4 milyon dolarlık işlem ücreti madencilik havuzları arasında dağıtılacak. Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için

Ethereum madencilik şirketi Ethermine’ın üst şirketi Bitfly Twitter’dan yaptığı açıklamada gelecekte böyle büyük ücrete sahip işlemlere artık katılmayacaklarını ancak böyle bir olay olması durumunda ise bunu yine madenciler arasında dağıtacaklarını belirtti.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…