1 Milyar XRP’nin Kilidi Açıldı: Fiyat Düşüşü Mü Geliyor?
Ana Sayfa Altcoin 1 Milyar XRP’nin Kilidi Açıldı: Fiyat Düşüşü Mü Geliyor?
Ripple - 02/04/2020

1 Milyar XRP’nin Kilidi Açıldı: Fiyat Düşüşü Mü Geliyor?

Ripple yönetimi XRP konusunda yine şaşırtmadı.

Ripple aynı her ay yaptığı gibi bu ayın ilk gününde de tamı tamına 1 milyar XRP’nin kilidini açtı. Normalde bunu tek bir işlemle yapan Ripple yönetimi, 2020 yılının başından beri iki adet 500 milyon XRP’lik işlemle bunu gerçekleştiriyor. Yine Ripple, Yine 1 Milyar XRP Ripple buna rağmen Şubat ve Mart aylarının ilk gününde 1 milyar XRP’nin 900 milyon adetini geri escrow cüzdanına gönderip kilit altına alarak topluluğun övgüsünü kazanmıştı. Özellikle 2019 yılında  yaşanan sert fiyat düşüşüne rağmen firmanın her ay 1 milyar XRP’nin kilidini açıp kullanması çok fazla tepki çekmişti. Ripple’ın bunu fiyatların yarı yarıya düştüğü Nisan ayında da devam ettirmesi topluluğu oldukça sevindirebilir.

Buna rağmen Ripple’ın yine her zamanki gibi 1 milyar XRP’yi masraflar ve ortaklıklar için kullanması da oldukça olası. Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ripple 300’den fazla kurumsal ortağa sahip olsa ve sınır ötesi ödemeler konusunda resmen bir marka haline gelse de hala en büyük gelir kaynağı XRP satışları olarak biliniyor. Bu da her zaman Ripple’ın yeniden XRP satmaya başlayabileceği ve 1 milyar XRP’lik işlemin 1 milyarının da kullanılabileceğini düşündürüyor.

Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %0,43’lük yükselişe sahip olan XRP’nin birim fiyatı ise 0,173 dolar olarak gözüküyor. Eğer Ripple 1 milyar XRP’yi harcamaya karar verirse fiyat sert bir düşüş yaşayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…